Hakkımızda

Hizmet sektöründe 40 kişilik çalışma ekibimizle birçok firmaya vale ve otopark hizmetlerimizle yardımcı olmaktayız. Günden güne büyüyen ekibiz ve müşterilerimizle büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulan vale hizmetinin içerisinde deneyimli ve uzman şoförlerimiz vardır. Sizlere düğün, toplantı, seminer, konferans, turizm, yemek ve davet gibi tüm organizasyonlarda BLM vale olarak güvenilir ve kaliteli hizmet verilmektedir. 2008 Yılından itibaren hizmetvermeye başladığımız bu yolda bir çok kurumsal firmalar tarafından tercih edilip sektördeki öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Blm Vale olarak

Blm Vale Üst Düzey Protokol Daveti, Alışveriş Merkezi, Otel, Hastane, Restoran, Plaza, Kongre Merkezi, Açılış, Parti, Konser, Açık Hava Etkinliği, Spor Etkinliği ve diğer organizasyonlar da dahil olmak üzere tüm mekan ve tesisler için Otopark ve Vale Hizmeti sunmaktadır. Özellikle otopark problemi yaşanan bölgelerde sunduğumuz otopark çözümleri ile sektöre yenilikçi bir bakış açısı kazandırıyoruz..